Notice: WP_Widget에서 호출한 생성자 함수는 4.3.0 버전부터 폐지예정입니다. 대신
__construct()
를 사용해주세요. in /webstore/pub/reportblog/htdocs/wp-includes/functions.php on line 3620 남을 깨끗하게 만들어 주기 위하여 [블로그비망록 No.372] - 블로그타임스
남을 깨끗하게 만들어 주기 위하여 [블로그비망록 No.372]

3 Comments

 1. ali

  2021년 2월 27일 at 7:18 오후

  camera-tower
  دوربین های نظارتی چیست ؟
  دکل دوربین نظارتی
  در بسیاری از سازمان ها ، ادارات ، شرکت ها و اماکن به منظورت نظارت بیشتر و دقیق تر دوربین های مداربسته ای جهت نظارت بر روال کار کارکنان و رفت و آمد های صورت گرفته نصب میشود . در برخی محیط ها مانند کارخانه جات به دلیل وسعت محیط
  کارخانه نیاز مبرمی با دکل دوربین نظارتی یا پایه دوربین نظارتی جهت نصب و جانمایی این دوربین ها به شدت حس میگردد .

 2. finfin

  2021년 7월 29일 at 1:56 오후

 3. doneshjo

  2022년 1월 26일 at 5:01 오후

  موسیقی موفق‌ترین ابزار جهت ابراز نیازهای ذهنی افراد است. چه آنان که می‌خوانند و می‌نوازند و چه شنونده‌های این آهنگ‌ها و ترانه‌ها، هیچ‌کس مایل نیست نیازهای قلبی و ذهنی خود را پنهان کند. باید پذیرفت در طول تاریخ موسیقی ایرانی، این هنر به‌خوبی توانسته نیاز هر دو گروه را پوشش دهد و زبان گویای آنها باشد.

  در چند دهه اخیر، جریان اینترنت و دانلود آهنگ های جدید سال به فضای فرهنگی دنیا و کشور ما حال و هوایی تازه بخشیده است. ارتباطات قوی در دنیای مدرن، فرصتی برای دریافت فوری جدیدترین آهنگ ها و ارائه بی‌نظیر توانایی هنرمندان این عرصه فراهم آورده است. امکان اینکه همه بتوانند با همراهی و نقش مؤثر خود، حق هنر اول را ایفا کنند.

  دانلود موزیک ایرانی بخشی از این همراهی است که به صدای خوانندگان و پنجه نوازندگان، قوت می‌بخشد تا بهترین‌ها را بیافرینند.

Leave a Reply

이메일은 공개되지 않습니다. 필수 입력창은 * 로 표시되어 있습니다.